Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Number of Ovens | Single |
| Model Number | SP50 |
| Control | mechanical |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CCC |
| Type | Convection Oven / Turbo Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | >2001W |
| Capacity | >41L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.