Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 45 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | 31-40L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | DE(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.