Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.433 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 45 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.