Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 55 × 40 cm |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | 31-40L, 0.6 Cubic Feet |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | US(Origin) |
| Special Feature | Manual |
| Product | 17"D x 21.73"W x 15.75"H |
| Color | Silver |
| Material | Steel |
Instock
There are no reviews yet.