Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 34 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Capacity | <10L |
| Voltage (V) | 110V-220V |
| Brand Name | KIQUNE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.