Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 67 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Certification | CE |
| Power (W) | >2001W |
| Capacity | >41L, 76 L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Power | 2800 W |
| Size | 24 inch |
| Cleaning Method | Manual Steam Cleaning |
| Product Weight | 71.87 lbs / 32.6 kg |
Instock
There are no reviews yet.