Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 132 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Video outgoing-inspection | Not Available |
| Machinery Test Report | Not Available |
| Marketing Type | Hot Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 3-380V/50Hz |
| Weight | 107 KG |
| Dimension(L*W*H) | 530*1020*950mm |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Product name | Meat Mincer |
| Application | Restaurant |
| MOQ | 1Pcs |
| Color | Sliver |
| Power Source | Electricity |
| power | 4KW |
| N/W | 107Kg |
| Function | meat processing |
| Advantage | high-efficiency |
Instock
There are no reviews yet.