Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Electric Meat Grinder |
| Certification | CE, RoHS |
| Power (W) | 50-300W |
| Brand Name | WANGSHUIYAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.