Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 52 × 99 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | SA-250D |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | SANWOKI |
| Origin | Mainland China |
| Net Weight | 63 Kg |
| Size | 510*460*910 mm |
| 510*460*910 mm | 1650mm |
| Cutting Width | 0~195mm |
| Cutting Height | 0~230mm |
Instock
There are no reviews yet.