Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 60 × 70 cm |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Automatic Grade | Automatic |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220V/380V |
| Power | 2.2KW |
| Dimension(L*W*H) | 900*680*850mm |
| Weight | 180 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Name | fish bone separator |
| Material | 304 Stainess Steel |
| Capacity | 180-500kg/h |
| Function | Remove Fish Bone |
| Application | Make Fish Food |
| Final product | Fish Meat Crab Meat |
| Raw material | Fish/Chicken/Crab |
Instock
There are no reviews yet.