Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 32 × 55 cm |
| Number of speeds | 1 speed |
| Use | Commercial |
| Housing Material | Metal |
| Model Number | 32#42#52#62 NO MOTOR |
| Certification | CE |
| Power (W) | other |
| Brand Name | ISSAC MACHINE.COM |
| Origin | Mainland China |
| Voltage (V) | 220v |
| pk | 30/43*22*25 |
| speed request | 1400rpm |
Instock
There are no reviews yet.