Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 12 × 23 cm |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Use | Family |
| Housing Material | Cast Iron |
| Model Number | 22 Cast Iron |
| Certification | CE |
| Power (W) | Manual Grinder |
| Brand Name | ISSAC MACHINE.COM |
| Origin | Mainland China |
| outlet mouth diameter: | 80 mm |
| Dimensions: | 28x27x27 cm |
| weight: | 7.24 kg |
| web | |
| Inlet: | 130*120 mm |
Instock
There are no reviews yet.