Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.547 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
| capacity | 5L |
| Rated voltage | 220V |
| Rated frequency | 50Hz |
| Rated power | 500W |
Instock
There are no reviews yet.