Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 28 × 33 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | MGB-120 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 2800W |
| Brand Name | ormismart |
| Origin | Mainland China |
| Rated voltage | 220-240V |
| Rated frequency | 50/60HZ |
| Rated power | 400W |
| Capacity below | 10L |
| Product size | 19*28*33cm |
Instock
There are no reviews yet.