Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 100ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | EMC, GS |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | TYCUGA |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | home appliance |
| Feature 2 | Electric meat cutter |
| Feature 3 | food processor crusher |
| Feature 4 | food mill |
| Feature 5 | meat grinder |
| Feature 6 | mini electric food processor |
| Feature 7 | mixer/kitchen |
| Feature 8 | Electric chopper |
Instock
There are no reviews yet.