Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 39 × 66 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HAOYUNMA, Horus |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Production Capacity | 350kg/h |
| Voltage | 110-240v |
| Power | 2200 |
| Weight | 44 KG |
| Dimension(L*W*H) | 49*56*31cm |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service | Online support |
| Product Name | Meat Grinder |
| Function | Multi-function |
| Blade Material | Stainless Steel Baldes |
| Application | Grind Fresh Meat |
| Color | silver |
| MOQ | 1 Pc |
| Advantage | Sample Operated |
| Use | Commercial Industrial Meat Grinder |
| Keyword | Meat Grinder Cutting Machine |
Instock
There are no reviews yet.