Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 29 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 18w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | other |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Production Capacity | 75kg / h |
| Voltage | 220V / 50Hz |
| Power | 0.4kw, 0.4kw |
| Weight | 13 KG |
| Dimension(L*W*H) | 36×24.5×39.5cm |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Meat grinder |
| Material | Stainless Steel |
| Function | Multi-function |
| Advantage | High Efficiency |
| Suitable for | Restaurant, Hotel |
| MOQ | 1 |
| Color | Silver |
| Capacity | 75kg / h |
| size | 36×24.5×39.5cm |
Instock
There are no reviews yet.