Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 24 × 21 cm |
| Power (W) | 300-700W, 300 |
| Brand Name | HAOYUNMA, Yeahsoon |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Battery, Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Housing Material | Stainless steel |
| Voltage (V) | 220 |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Model Number | 8181 |
| Type | Home Meat Grinder |
| Function | Safe operation |
| Material | Plastic |
Instock
There are no reviews yet.