Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.253 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 10 cm |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Model Number | USB Wireless Electric Kitchen Blender |
| Certification | CE |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.