Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 × 72 cm |
| Function | Dicing attachment |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 32 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 2200W |
| Brand Name | IRISLEE |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Production Capacity | 150-180 kg/h |
| Belt Pulley | two |
Instock
There are no reviews yet.