Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 37 cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | LG-SY6D |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 10L |
| Volatge | 220V-240V 50-60HZ |
| color | blue and silver |
| gear | slow and fast |
| size | 360*270*510mm |
| Function | meat grinder |
| use | family and commercial use |
Instock
There are no reviews yet.