Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 49 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 700-1000W |
| Brand Name | VEVOR, VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Power | 750W |
| Grinding Capacity | 14 lbs/minute |
| Main Material | Stainless Steel, Carbon Steel, Plastic |
| Product Weight | 25.8kg / 56.9 lbs |
| Product Size | 570 x 270 x 470 mm / 22.4 x 10.6 x 18.5 in |
Instock
There are no reviews yet.