Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Use | Family |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1600W |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| 3C certificate number | 2017010713026414 |
| product category | Conventional meat grinder |
| motor speed | Below 10000 rpm |
| Number of blades | 4 |
| rated voltage | ≤36V |
| How to use it | Electric |
Instock
There are no reviews yet.