Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 40 cm |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | TC8-2 |
| Certification | CE, EMC, RoHS |
| Power (W) | 650 |
| Brand Name | aistan |
| Origin | Mainland China |
| Size: | 165x190x340mm |
| Capacity: | 70kg/h |
| Speed: | 200rpm |
Instock
There are no reviews yet.