Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 23 × 21 cm |
| Number of speeds | 2 or more |
| Use | Family |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | MJ-LZ25Easy225/MJ-LZ25Easy235 |
| Certification | CE, CCC |
| Power (W) | 300W |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| Product name | meat grinder |
| Capacity | 1.8L |
| Rated voltage | 220V |
| Rated frequency | 50Hz |
Instock
There are no reviews yet.