Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of speeds | 1 speed |
| Use | Family |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | S18-LA170 |
| Certification | CCC |
| Power (W) | 300W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.