Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Housing Material | Plastic |
| Power (W) | 23 |
| Brand Name | WYMECT |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.