Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 27 × 26 cm |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 3000W |
| Certification | CE |
| Power (W) | Other |
| Brand Name | WinHolder |
| Origin | Mainland China |
| Type | Meat Grinder |
| Colour | White |
| Max. Power | 3000W |
| Rated Power | 500W |
| Voltage | 110V-220V |
| Gross Weight | 4.3kg |
| Carton Dimensions | 30.5cm (L) x 25cm (W) x 25.3cm (H) |
Instock
There are no reviews yet.