Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.6kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| Capacity (Quart) | 1 qt |
| LCD | No |
| Model Number | xqh764zy |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Full-automatic |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 110V/220V |
| Power (W) | 22w |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.