Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product model: | ZCW-S03 |
| Rated power: | 20W |
| Rated voltage: | 220V/50HZ |
| Rated capacity: | 1.3L |
| Inner liner material: | glass |
| Net weight: | 0.92KG |
Instock
There are no reviews yet.