Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V, 220 |
| Power (W) | 10w, 15 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | None |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Capacity (Quart) | 1 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | WFKA-161 |
| Type | Home Yogurt Maker |
| Material | stainless steel |
| SIZE | 22.8*22.8*14.8cm |
Instock
There are no reviews yet.