Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 23 cm |
| Capacity(ml) | 1000ml |
| LCD | Yes |
| Model Number | xqh460zy |
| Material | Stainless steel+ceramic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Computer Control |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 20w |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.