Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V, 220 |
| Power (W) | 10w, 15 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Application | RV, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity (Quart) | 1 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | PA-12A |
| Type | Automatic Yogurt Maker |
| Function | temperature control |
| Material | plastic |
| Character | Home Used Mini Size |
| Keyword | Temperature Control Yoghurt Maker |
| Feature | Easy Operation |
Instock
There are no reviews yet.