Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | >2kg |
| LCD | No |
| Freezer Safe | No |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.