Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 1.5kg |
| Capacity(ml) | 1000ml |
| Capacity (Quart) | 1L |
| LCD | No |
| Model Number | JCY3422BJH |
| Material | PP material |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Milk Warm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.