Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 29 cm |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| LCD | No |
| Model Number | K925 |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Smart Cup Distribution | No |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 22W |
| Brand Name | MUZHAN |
| Origin | Mainland China |
| Rated frequency | 50HZ (HZ) |
Instock
There are no reviews yet.