Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.85kg |
| Capacity(ml) | 1000ml |
| Capacity (Quart) | 1000ML |
| LCD | No |
| Model Number | 2N4SNJ-PA-12A |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Full-automatic |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Ferment |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | EDTID |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.