Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.441 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Yogurt machine |
| Certification | none |
| Smart Cup Distribution | No |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Pls note | EU Plug, 220V |
Instock
There are no reviews yet.