Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 35 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 100w, 500W |
| Brand Name | OIMG, BZG |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Hainan, China |
| Model Number | XF-68L |
| Warranty | 1 Year / 12 Months |
| Application | Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| Feature | Easy Operation |
| Type | Commercial Yogurt Maker |
| Name | Yoghurt Maker Machine |
| Function | temperature control |
| Cup | 80-100cups(200L) |
Instock
There are no reviews yet.