Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 28 cm |
| Weight | >2kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| Capacity (Quart) | 1000ML |
| LCD | No |
| Model Number | ZJ120AH |
| Material | Glass |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Automation |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.