Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 18 |
| Brand Name | XMSJ, INVITOP |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Type | Self-cooling |
| Capacity (Quart) | 1 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | COCO |
| Function | Timer Function |
| Product name | Portable Home Use Fruit Ice Cream Maker Machine |
| Product Size | 235*240*280mm |
| Color | White/OEM Whtie |
| Material | Plastic |
| Voltage | AC 220-240V |
| Weight | N.W: 4kg |
| Power | 18W |
| Capacity | 1.8L |
| Noise | <30DB |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
Instock
There are no reviews yet.