Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.801 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 1.6kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| Capacity (Quart) | 3 Layers |
| LCD | No |
| Model Number | 2N4DYJ-SN-RW |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Rice Wine |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 20W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.