Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 130W, 15 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Capacity (Quart) | 1.7, 1.7 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Function | Timer Function, Touch Control, Temperature Control |
| Material | Plastic, Stainless Steel |
| Feature | Easy Operation |
| Color | White |
| Usage | Home Kitchen |
Instock
There are no reviews yet.