Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 10 cm |
| Weight | 1.1kg |
| LCD | Yes |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Ferment |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.