Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 10W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Kemetti |
| model | XH-106 |
| function | Yogurt, rice wine, and natto |
| place of production | Chinese Mainland |
| province | Guangdong Province |
| City level | zhongshan |
| Inner liner material | glass |
| voltage | 111V~240V (inclusive) |
| manufacturing enterprise | Zhongshan Dongfeng Town Xihe Electric Appliance Factory |
| Catalog number | 106 |
| liquid-crystal display | have |
| Yogurt machine capacity (value) | 1.7 liters |
| control mode | Computer style |
| 3C certificate number | 2016010717925187 |
Instock
There are no reviews yet.