Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 20 cm |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| Capacity (Quart) | 5L |
| LCD | No |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Function | Ferment |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Color classification | blue |
| Baking tools | other |
Instock
There are no reviews yet.