Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 130W, 50 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Capacity (Quart) | 200 |
| Place of Origin | China |
| Model Number | SN4007 |
| Type | Automatic Yogurt Maker |
| Function | Timer Function |
| Material | Stainless steel |
| Product name | yoghurt maker |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Cup capacity(ML) | 200 |
| jars qty | 7 |
| cup material | glass |
| Digital timer | available |
| QTY/CTN | 4PCS |
| N.W./PC | 12KG |
| G.W./PC | 13KG |
| Certification | ce |
Instock
There are no reviews yet.