Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Function | Overheat Protection, With Switch Control |
| Certification | CE |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | crank mocha |
| Origin | Mainland China |
| Rated voltage: | 110-120V; 220-240V |
Instock
There are no reviews yet.