Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 60 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NX-mhtj01 |
| Certification | none |
| Type | others |
| Voltage (V) | 220v |
| Power (W) | 120w |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Net weight | 40KG |
| Power | 120W |
| Heating | liquefied gas |
| Wheel diameter | 36CM |
| Total height | 110CM |
Instock
There are no reviews yet.