Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 80 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Showroom Location | None, Popcorn Machine |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Bearing, Pump |
| Voltage | 220v 50 HZ single phase |
| Weight | 150 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Application fields | Beverage Factory, Commercial catering |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Usage | Caramel Sweet Popcorn Machines |
| Product name | maize popcorn making machine |
| Feature | high efficiency |
| Function | Popcorn Machine |
| Capacity | 1-3kg/times |
| Application | Ball Shape Popcorn Making Machine Price |
| Keywords | sweet popcorn making machine |
| MOQ | 1 Set Industrial Popcorn Maker Machine |
| Name | puff snack making machine |
| Material | Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.